Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590.
Děkujeme, t
ým e-cascade

Celkem 0 položek
0 Kč

O nás

E-shop www.e-cascade.cz patří společnosti CASCADE-kuchyně s.r.o.  a vznikl k tomu, abychom vám zde mohli nabídnout spotřebiče značky SIEMENS, a to exkluzivní řadu studioLine.

Společnost CASCADE-kuchyně s.r.o. je stabilní česká firma a vyrábí zejména kuchyňské linky a vestavěné skříně. Naše práce nás baví a vždy vám chceme přinést to nejlepší do vaší nové kuchyně.

Podrobnější informace o našich kuchyních najdete na webových stránkách www.cascade-kuchyne.cz

Zakoupené zboží vám ZDARMA DORUČÍME, odborně NAINSTALUJEME a ZAŠKOLÍME vás. 

Nevíte jaký typ spotřebiče si vybrat? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a pomůžeme.

Značka SIEMENS - StudioLine je exkluzivní řada vestavných spotřebičů pro nejnáročnější. Přesně to nabízíme v našem kamenném obchodě v kuchyňském studiu CASCADE-kuchyně. Spotřebiče si u nás můžete vyzkoušet a zakoupit. Poradíme vám s výběrem, zboží vám dovezeme, odborně zapojíme a vás zaškolíme.

A co je EXKLUZIVNÍ ŘADA StudioLine?

Siemens StudioLine je řada vestavných spotřebičů, kde je kladen důraz na design, funkčnost a provedení. Je to jedinečná řada spotřebičů, kterou můžete ovládat online přes jednoduchou aplikaci svého mobilního telefonu nebo tabletu.

My vám nabízíme nadstandartní sevis a špičkové poradenství.

Jedinečná řada vestavných spotřebičů studioLine značky Siemens, obohatí nejen vaši kuchyň, ale i váš život. Exkluzivní design a inovativní výbava spotřebičů nabízí nezaměnitelný požitek nejen pro pohled, ale navíc i absolutní volnost při všem, co vám život přináší. Nechte se unést dobrodružstvím a zažijte ještě více výjimečných momentů – díky velmi výkonným domácím spotřebičům máte k dispozici čas celého světa. Exkluzivita je u studioLine zaručena. Pro vás to znamená nekompromisní kvalitu, špičkové poradenství a nadstandardní servis.

Jedinečný design. Exkluzivita v každém detailu.
Pro spotřebiče studioLine s dokonale sladěným designem je charakteristické přímočaré vedení linky s architektonickou jasností a nejmodernější technikou zpracování materiálů. Funkčnost designu je jedinečná: všechny přístroje lze mezi sebou perfektně kombinovat. Vedle sebe nebo nad sebe – vždy vznikne harmonický celistvý vzhled. Za svůj exkluzivní a promyšlený design byly vestavné spotřebiče studioLine vyznamenány renomovanými cenami za design.

Neobyčejný život vyžaduje neobyčejnou kuchyň.
Spotřebiče studioLine se vyznačují jedinečným vybavením, charakteristickým pouze pro tuto exkluzivní řadu. Moderní, vysoce kvalitní vestavné spotřebiče s inovativní technologií a nezaměnitelným designem vás jednoduše nadchnou. Uspořádat běžný den tak jednoduše, jak je to jen možné, ale nechat prostor pro neobyčejné okamžiky – to je cílem studioLine. Podívejte se, jak vám domácí spotřebiče Siemens, pomáhají zjednodušit život.