Naše nová adresa - Střelice u Brna, Žleby 2, Studio CASCADE-kuchyně s.r.o. / Vždy nás kontaktujte předem na tel. 737 608 590.
Děkujeme, t
ým e-cascade

Celkem 0 položek
0 Kč

LIEBHERR - chlazení

LIEBHERR - to jsou produkty s inovativními techlogiemi a energetickou úsporností. Krásný design a nadčasovost.
Liebherr se také pyšní širokou nabídkou v sortimentu - chladničky, mrazničky, vinotéky určeny jak pro domácnosti tak i pro vaše podnikání.

LIEBHERR nabízí  plně integrované spotřebiče a volně stojící spotřebiče.

Podívejte se na jejich 4 série.

Série PURE - je základní třída. Střízlivá, jednoduchá a dokonale vybavená pro všechny hlavní požadavky. Série PURE je omezená na to podstatné. Ale vždy s nejvyšší kvalitou Liebherr.

Série PLUS - navazuje na sérii Pure a zaujme přídavnými detaily. Plus zde především znamená více komfortu. Přístroje nejen prvotřídně chladí a mrazí, jsou ale také o něco inteligentnější. Například pomáhají ještě více usnadnit mnoho úkonů.

Série PRIME tato série je zřetelně noblesnější. Vyzačuje se nepřehlédnutelným designem a materiálem. Ve vnitřku přístoje jsou používány především pravé materiály, například nerezová ocel. Přístroje této série ale okamžitě upoutají pozornost i zvláštním řešením osvětlení.

Série PEAK - představuje vrchol sérií Liebherr. Zde je kombinováno jen to nejlepší. Kompromisy tu nenajdete. Inovativní technologie Liebherr se zde snoubí s vysoce kvalitním designem a kkomfortním řešením extra třídy. Přístroje této série jsou určeny všem, kteří chtějí mít vše.

Chlazení a mrazení s mnoha mimořádnými funkcemi
Volně stojící kombinované chladničky a mrazničky Liebherr jsou vynikající spotřebiče s mnoha velmi rozumnými a užitečnými vlastnostmi, které vám pomohou na cestě k modernímu a zdravému životnímu stylu. Chladicí oddíl poskytuje kvalitní skladování potravin. Pokud chcete zachovat čerstvost ještě déle, zvolte praktické řešení v podobě přihrádek BioFresh. Technologie NoFrost činí rozmrazování zcela zbytečným.