Vážení klienti, z důvodu koronavirové situace je možné, že některé zboží nemusí být skladem. Žádáme Vás tímto, abyste vyčkali při objednání na potvrzení z naší strany.Děkujeme za pochopení. Tým e-cascade

Celkem 0 položek
0 Kč

Chladničky

Chytré nápady a inovativní technologie v trendy designu - chladničky a mrazničky Siemens jsou nejlepším způsobem flexibilního a řádného uchovávání potravin. Inovativní systémy pro udržení čerstvosti hyperFresh udržují nejen správnou teplotu, ale také správnou vlhkost. Tím umožňují uchovávání citlivých potravin, jako je ovoce a zelenina, ryby a maso, po mnohem delší dobu.
Chladničky a mrazničky Siemens vám umožní využívat celý potenciál prostoru. Flexibilní přihrádky easyLift ve dveřích jsou ideální pro drobné věci, jako jsou malé sklenice, až po velké láhve. Mají plynule nastavitelnou výšku, takže je můžete přizpůsobit velikosti předmětů. Se systémem varioShelf můžete měnit výšku polic ve vaší chladničce a se systémem flexShelf můžete vytvořit také více prostoru pro skladování. Praktická skleněná police easyAccess vyjíždí do poloviny, takže máte o všem dobrý přehled. Systém varioZone vám umožní používat prostor v mrazničce flexibilně. Šuplíky a skleněné police lze vyjmout. Tímto si můžete chladničku upravit a získat prostor podle potřeby, ať už v ní máte malé nebo velké věci.